Stačiakampio Formos Pusiau Požeminiai Konte (3)
Stačiakampio Formos Pusiau Požeminiai Konte (4)
Stačiakampio Formos Pusiau Požeminiai Konte
Staiak~1

Stačiakampio formos pusiau požeminiai konteineriai sukurti rinkti atliekas tiek iš individualių teritorijų, tiek iš viešų. Šie konteineriai pritaikyti rinkti visų rūšių atliekas, pvz. metalą, plastiką, stiklą, rūbus, popierių, mišrias atliekas ir bioatliekas. Šie konteineriai atitinka ekologišką ir ekonomišką atliekų tvarkymo būdą vien dėl to, kad yra talpūs ir juos reikia daug rečiau ištuštinti.

Konteineriai sujungiami į vieną eilę, taip dar labiau sutaupydami vietą ir užtikrinantys, kad tarpe jų nesikauptų atliekos ir tvarkymas aplink konteinerius būtų paprastesnis.

Ilgaamžė struktūra ir ilgaamžės medžiagos

  • Stilingas ir kompaktiškas dizainas, todėl nereikia papildomos priežiūros.
    60 % konteinerio yra po žeme, dėl to lieka daugiau vietos rekreacinėms ir kitokioms reikmėms.
  • Dangčio forma apsaugo nuo atliekų išbarstymo dėl didelio vėjo ar kitų priežasčių.
  • Konteinerių forma padeda lengvai palaikyti švarią aplinką.
  • Korpuso paviršius (apdaila) gali būti padengtas įvairiom medžiagom (plienu, mediena ir pan.)
  • Dangčio forma pritaikyta kiekvienam atliekų tipui atskirai.

Konteineriams suteikiamos garantijos: 10 metų konteinerių korpusui; 2 metų garantija dangčiui (gaubtui) su įmetimo angos dangčiu; 2 metų garantija konteinerio korpuso dalies rėmui (apdailai); 1 metų garantinis laikotarpis konteinerio maišui (galvanizuoto metalo (plieno) maišui- 5 metai).

Garantinis laikotarpis fiziniam konteinerių nusidėvėjimui ir erozijai dėl oro sąlygų, jeigu konteineriai naudojami normaliomis sąlygomis ir jiems teikiama tinkama techninė priežiūra. Minėtoji garantija netaikoma paviršiniams pažeidimams, įbrėžimams, įlenkimams, apgadinimui, vidutinei deformacijai, nublukimui ar spalvos pokyčiams. Garantija nepadengia žalos, sukeltos vandalų, netinkamo konteinerių naudojimo (nesilaikoma konteinerių įrengimo bei naudojimo instrukcijų), aplaidumo bei nelaimingų atsitikimų.

Turite klausimų? Norite atlikti užsakymą? Kreipkitės tel.: 8-656-88888 arba el. paštu: tis@atliekutvarkymas.lt