Pagrindinis bendrovės tikslas – kokybe ir profesionalumu išsiskirti iš kitų ta pačia veikla užsiimančių įmonių. Šių dienų komunalininkų veikla Lietuvoje yra orientuota į žemą atliekų surinkimo kainą, nekreipiant dėmesio į teikiamos paslaugos estetiką. Pavyzdžiui, Kaune vykdoma atliekų surinkimo sistema veikia naudojant atvirus 7, 5 m3 talpos konteinerius. Tokie konteineriai yra patogūs tik pačiam atliekų tvarkytojui, o vartotojams jie kelia daug nepatogumų.

Estetiniai nepatogumai. Pvz., Kauno mieste pastatyti konteineriai yra „gražūs“ tik teoriškai, t. y. jie turi dangčius, kurie galėtų būti uždaryti, ir gyventojai ar įmonės nematytų sukauptų šiukšlių per savo langus. Deja, taip nėra. Konteineriai prirašinėti, apdeginti, perkrauti atliekomis ir pan. Juose, ieškodami dar panaudoti tinkamų daiktų, kapstosi asocialūs asmenys. Po tokių „paieškų“ daug atliekų lieka ne konteineryje, o šalia jo. Šie vaizdai ir keliami kvapai nedžiugina tokia atliekų surinkimo sistema besinaudojančių gyventojų ar įmonių.

Sanitariniai-higieniniai nepatogumai. Tokiuose konteineriuose yra labai palanki terpė beglobiams šunims, katėms, graužikams bei vabzdžiams, kurie yra ligų nešėjai.

Naudingo ploto neišnaudojimas. Kuo toliau, tuo labiau aktuali tampa automobilių stovėjimo aikštelių problema. Kiemai perpildyti gyventojų ar įmonių darbuotojų automobiliais. Tačiau tame pačiame kieme reikia rasti vietos ir atliekų konteineriui. Pastatytas atliekų konteineris ne tik pats užima plotą, bet ir privažiavimas prie jo turi būti nustatytas sunkiasvorei mašinai. Kadangi tokie konteineriai nėra estetiniu požiūriu patrauklūs, pastatų savininkai stengiasi juos pastatyti į kuo nuošalesnę vietą. Tad kiekvienas toks konteineris užima nuo nuo 2 iki 5 automobilių stovėjimo vietų.

Pagrindinis ir vienintelis UAB „TIS“ veiklos skirtumas yra orientavimasis į kitokį klientą, išskiriant klientų, kuriems aktualus estetinis aplinkos vaizdas, segmentą. Šiandien kuriasi daug naujų gyvenamųjų namų kvartalų, verslo centrų, įmonių, kurie daug dėmesio skiria švariai aplinkai. Tai mūsų potencialūs klientai, ir mes stengsimės patenkinti jų lūkesčius.