Picture5

Deginimo tualetas CINDI® family

Deginimo biotualetai, suteikia tokią pačią laisvę ir komfortą, kaip įprasti tualetai. CINDI® Family biotualetas sudegina atliekas, palikdamas tik nedidelį pelenų kiekį, kurį galima paskleisti kaip trąšą Jūsų sodui arba išmesti kaip buitines atliekas. Šiam biotualetui reikalinga stabili elektros energija ir ventiliatorius.

 • Garantija 3 metai.
 • Kilmės šalis: Švedija

Kaina su PVM: 2939 Eur

Kaip veikia produktas

CINDI® Family akimirksniu sudegina atliekas į pelenus maždaug 550 laipsnių temperatūroje. Kaip ir orkaitė, ji naudoja kaitinimo elementą (energijos sunaudojimas 0,4–1,7 kWh), kad pašildytų kamerą. Visa drėgmė ir skysčiai išgarinami, o visos kietos atliekos kartu su popieriumi sudeginamos į pelenus. Pati programa susideda iš 3 etapų:  kaitinimas iki 550 laipsnių (30-45 min.),  deginimo esant 550 laipsnių temperatūroje (15/40 min.) , ir aušinimas (apie 60 min.).

CINDI® Family biotualetas yra pajėgus reguliariai tvarkyti žmonių atliekas iki 6 žmonių. Biotualetas seka apsilankymų skaičių ir pritaiko deginimo laiką, kad atliekų produktas visada būtų pelenai. Jis gali būti naudojamas, net jei kitas vartotojas ką tik lankėsi tualete. Tualetas atsižvelgia į visus presus ir optimizuoja deginimo laiką pagal visus būtinus poreikius. Svarbu, kad kiekvienas lankytojas paspaustų tinkamą mygtuką, kad užtikrintų optimalų degimą.

CINDI® Family biotualetas turi patogų ekraną su lengva meniu prieiga, kurioje galite reguliuoti viską nuo deginimo laiko iki tualeto rodymo kalbos. Ekranas taip pat praneša, kada atėjo laikas ištuštinti pelenų konteinerį ir kada pelenų konteinerį ar dūmtakį reikia valyti.

Kai neveikia jokia programa, o tualetas veikia budėjimo režimu, ventiliatorius nuolat veikia mažu greičiu. To tikslas yra leisti drėgmei vėdintis iš tualeto ir užkirsti kelią šaltam orui patekti į tualetą per vamzdį. Kai vykdoma deginimo programa, ventiliatorius traukia orą per deginimo kamerą, kad nuolat pridėtų deguonies į deginimo procesą. Tai taip pat leidžia karštam orui ir dūmams tekėti per vamzdį iš kameros.

Video:

Picture6

Saugumas

CINDI® Family  biotualete yra daug įmontuotų saugos sistemų, kurios stebi degimo kameros temperatūrą, korpuso vidų ir tiekiamą orą. Prietaisas taip pat turi atskirą apsaugą nuo perkaitimo. Jei temperatūra viršija tam tikras ribines vertes, tualetas automatiškai nustos degti ir ekrane bus sugeneruotas pranešimas. Tualete taip pat sumontuotas magnetinis jutiklis, kuris išjungia rezistorių, kai atidaromas tualeto dangtis. Deginimo funkcija bus tęsiama, kai dangtis vėl bus uždarytas.

 

Priežiūra

Pelenų indas, dažniausiai prisipildo po penkiasdešimties apsilankymų, valdymo ekrane pasirodo pranešimas, kad reikia atlikti deginimo režimą. Kai deginimas bus baigtas ir tualetas atvės, ištuštinkite pelenų konteinerį.

 

Norėdami ištuštinti pelenų indą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atsukite ir nuimkite priekinę plokštę atsuktuvu, kuris buvo tiekiamas kartu su pristatymu.
 2. Pasukite rankeną į vidurį.
 3. Ištraukite pelenų indą.
 4. Ištuštinkite į šiukšlių dėžę arba gėlių lovą. Pelenuose nėra bakterijų.
 5. Įstumkite pelenų indą atgal ir pasukite rankeną į dešinę, kol ji sustos.
 6. Uždėkite priekinę plokštę atgal.
Picture7

Biotualeto techniniai duomenys

Picture8

Medžiagos:   Medžiagos vidinis konteineris – rūgščiai atsparus plienas;

                       Medžiagos viršutinė dalis – ABS plastikas (antibakterinis ir perdirbamas);

                      Medžiagos apatinė dalis – balta emaliuota cinkuota plokštė.

Komplektacija

 • Montavimo sifonas „Cindi® Family“;
 • Vamzdis Ø110 mm 90 °;
 • Valymo šepetys;
 • Diegimo šablonas;
 • Vaikiška sėdynė;
 • 500 vnt. maišelių;
 • Vėdinimo gaubtas;
 • Atsuktuvas;
 • Sandarinimo žiedai;
 • Papildomi saugikliai.
Picture9

Video:

Ventiliacijos rinkinys, deginantiems biotualetams Ø110 mm

Siekiant užtikrinti tinkamą vėdinimą (oro tiekimą į/iš ) per sieną ar lubas, siūlome papildomai įsigyti, ventiliacijos rinkinį, kurį sudaro:

– 4 vnt. 1 m Ø110 mm vamzdžiai;
– 2 vnt. sieniniai laikikliai;
– 3 vnt. tiesios jungties vamzdžiai;
– 2 vnt. 45° jungiamieji vamzdžiai;
– Šviežio oro vožtuvas 150cm x 150 cm ;
– Silikonas.

Kaina su PVM: 159,00 Eur